Harita Kadıköy Mah. Kenan Hulusi Sok. No:11/B İzmit/Kocaeli
Çalışma saatleri Pts - Cts: 09:00 - 19:00

Televizyon Teknik Servisi

Anasayfa - Televizyon Teknik Servisi
Televizyon Teknik Servisi 03 Mart 2023 17:10

Televizyon Teknik Servisi

Televizyon Servisi

Çiftçi teknik servisi her marka televizyon cihazları için servis hizmeti sunuyor. Televizyonunuzun markası ve modeli ne olursa olsun, meydana gelen arıza tamiri için iletişim numaralarını hemen arayabiliyorsunuz.

Çok sayıda televizyon markasının ve modelinin olması, teknik servis işlemlerinde profesyonelliği gerektiriyor. Televizyon modellerine göre farklı tamir ve onarım yöntemleri kullanılabiliyor. Her türlü arıza hemen tespit ediliyor ve çözümler bulunmaya çalışılıyor.

Televizyon Servis Hizmetleri
Televizyon servisi hizmetleri, arıza türlerine göre sunuluyor. Arıza tamirinin yanı sıra, montaj ve demontaj gibi işlemlerde yer alıyor.

Hizmet kategorisinde yer alan seçenekler şunlardır:

  • Televizyon led değişimi,
  • Televizyon ana kart değişimi,
  • Televizyon bağlantı elemanları arıza tamiri,
  • Televizyon görüntü ve kanal ayarlama,
  • Televizyon montaj kurulumu,

Televizyonunuzla ilgili her türlü işlem ve arıza tamir işlemleri için teknik servis hizmetlerinden her zaman faydalanabilirsiniz.

Led Tv Bakım Ve Onarımı
Led tv servisi hizmetlerinde, led değişimi gibi önemli sorunlara anında çözüm bulunuyor. Televizyonun markası ve modeli tespit edildikten sonra orijinal parçalar bulunuyor ve mümkün olduğu kadar yerinde değişimler yapılıyor. Yerinde sunulan hizmetlerle müşterinin yaşadığı mağduriyetin en kısa sürede ortadan kaldırılması sağlanıyor.

Televizyon Tamir İşlem Süresi Ne Kadar?
Lcd tv servisi hizmetleri her zaman en hızlı sunulmaya çalışılıyor. Televizyon tamir işlem süreleri, arıza türlerine göre değişebiliyor. Yedek parça değişimi gerektiren durumlarda tamir işlemleri parça teminine göre bir ya da birkaç gün sürebiliyor.

Ne Tür Tv Bakımları Yapılıyor?
Teknik servis hizmetlerinde çalışan teknik elemanlar, tüm tv modelleri üzerinde bilgi sahibidir. Arıza tamir işlemleri için led, lcd ve curved tv servisi hizmetleri sunuluyor. Her televizyon türünün kendisine özel bakım ve onarım yöntemleri vardır. Uzman ekipler, her türlü televizyon için en iyi hizmeti sunar.

Televizyon Servis Talep İşlemleri
Televizyon kurulumu ya da arıza tamir işlemleri için servis talep işlemlerini her zaman yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem 0262 323 20 23 telefon numarasını aramaktır. Hızlı hizmet alabilmek için televizyonunuzun markası, modeli ve karşılaşılan arıza sorunu hakkında bilgi vermelisiniz.

Hizmet Bölgeleri
Çiftçi Teknik Servisi olarak, İzmit, Başiskele, Derince, Körfez ve Kartepe geneline hizmet veriyoruz. Her türlü televizyon ve diğer beyaz eşya ürünleri için sunulan hizmetlerden iletişim kuran, servis talebinde bulunan müşteriler faydalanabiliyor.

İletişim kurduğunuzda ve servis talebinde bulunduğunuzda, teknik ekipler televizyonunuzu yerinde kontrol ediyor ve gerek görülmesi durumunda, alarak teknik servise getiriyor, arıza çözümünün hemen bulunmasını sağlıyor.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Garantili Tamir

En kısa sürede beyaz eşya tamiri

Kocaeli bölgesinde beyaz eşya tamiri, kombi ve petek temizliği, klima bakım ve arıza, klima bakım ve klima montaj hizmetleriyle en kısa sürede sorunlarınızı çözelim.

11 Yıllık Tecrübe

Garantili hizmet

Firmamız tarafından değiştirilen yedek parçalar 1 yıl garantilidir.