Harita Kadıköy Mah. Kenan Hulusi Sok. No:11/B İzmit/Kocaeli
Çalışma saatleri Pts - Cts: 09:00 - 19:00

Beyaz Eşya Servisi

Anasayfa - Beyaz Eşya Servisi
Beyaz Eşya Servisi 03 Mart 2023 16:27

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Evinizde kullandığınız beyaz eşya ürünleri için kurulum ve tamir gibi işlemlerde servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Beyaz eşya servisi olarak sunulan hizmetlerde tüm ürün çeşitleri için servis talebinde bulunabiliyorsunuz. Yaşam konforunu artıran ve genel ihtiyaç olan beyaz eşyalarınızda arıza meydana geldiği zaman hizmet seçeneklerinden faydalanarak 7/24 servis hizmeti alabiliyorsunuz.

Servis Hizmetleri

Teknik servis olarak sunulan hizmetlerde beyaz eşyaların tümü için bakım hizmetleri sunuluyor.

Hizmetlerimiz kategorisinde yer alan hizmet seçenekleri şunlardır:

  • Buzdolabı teknik servisi,
  • Çamaşır makinası teknik servisi,
  • Bulaşık makinesi teknik servisi,
  • Televizyon teknik servisi,
  • Klima teknik servisi,

Farklı markalara ait beyaz eşyalarla ilgili her türlü bakım ve onarım hizmetleri profesyonel olarak sunuluyor.

Buzdolabı Teknik Arızaları
Buzdolabı servisi servisi olarak sunduğu hizmetlerde marka fark etmeksizin her türlü arızanın giderilmesi sağlanıyor. Buzdolabı ürünlerinde meydana gelen arıza türleri kolaylıkla tespit ediliyor ve alanında uzman ekiplerce yerinde tamir işlemleri uygulanıyor. Buzdolabının çalışmaması, karlanma yapması, kapağının kapanmaması gibi sorunlar için servis hizmetleri aynı gün içerisinde sunuluyor.

Çamaşır Makinesi Arızaları
Çamaşır makineleri, yaşam konforunu artıran ve tasarruf sağlayan cihazlardır. Çamaşır makinası servisi hizmetlerinde arıza tespiti ve tamir işlem süresi mümkün olduğu kadar kısa tutuluyor.

Çamaşır makinesi arıza çeşitleri şunlardır:

  • Makineye elektrik gelmemesi,
  • Makinenin su almaması,
  • Makinenin su boşaltmaması,
  • Sıkma sorunları,
  • Program hataları,

Çamaşır makinelerinde meydana gelebilecek tüm arıza türleri, servis elemanları tarafından tespit edilebiliyor ve profesyonel olarak çözümler bulunuyor.

Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Son yıllarda, her evde bulaşık makineleri kullanılmaya başlandı. Teknik servis hizmetleri ile yeni alınan bulaşık makinelerinin montajı, arıza tamirleri ve genel bakımları gibi tüm işlemler yapılıyor. Bulaşık makinelerinde belirli bir zaman sonra meydana gelen program takılı kalma hatası ve diğer teknik arıza sorunlarına yerinde çözümler bulunuyor. Bulaşık makinası servisi hizmetleri haftanın her günü sunuluyor.

7/24 Servis Hizmeti
Ev ya da iş yerlerinde kullanılan beyaz eşyaların ne zaman arıza yapacağı bilinmemektedir. Arıza meydana geldiği anda cihaz çalışmayacak ve mağduriyet oluşturmaya başlayacaktır. Beyaz eşyalarınızdan herhangi birisinde bir arıza meydana geldiğini gördüğünüzde, 0262 323 20 23 telefon numarasını arayarak 7/24 teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Garantili Servis Hizmeti
Çiftçi teknik servisi tüm müşterilerine her zaman garantili hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalarınızın markasına ve modeline göre orijinal yedek parçalar kullanıyor ve sunulan hizmetler için garanti veriyor. Garanti hizmetler sayesinde müşteri memnuniyet oranı her zaman yüksek oluyor.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Garantili Tamir

En kısa sürede beyaz eşya tamiri

Kocaeli bölgesinde beyaz eşya tamiri, kombi ve petek temizliği, klima bakım ve arıza, klima bakım ve klima montaj hizmetleriyle en kısa sürede sorunlarınızı çözelim.

11 Yıllık Tecrübe

Garantili hizmet

Firmamız tarafından değiştirilen yedek parçalar 1 yıl garantilidir.